Битва інтелектів

Битва інтелектів
Битва інтелектів
Битва інтелектівБитва інтелектів
Битва інтелектівБитва інтелектів

20 грудня у НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця вперше провели інтелектуально-розважальну командну гру “Битва інтелектів”.
У грі взяли участь 9 команд, по одній від кожного з класів (від 8 по 11). В команду від кожного класу делегували по 4 учасники.
Гра мала 8 турів по 5 питань у кожному. Питання – найрізноманітніші, здебільшого покликані перевірити загальну ерудицію та здатність учнів до логічного мислення.
“Ми намагались скласти питання максимально правильно, так щоб різниця у віці (до прикладу між 8 і 10 чи 11 класами) не впливала на подальший результат, не грала на користь старших учнів. Сподіваюсь, що гра сподобається учням і стане традиційною. А в подальшому ми зможемо проводити такі ігри між школами, а можливо й між містами” – зазначив директор НВК «СЗШ №2-гімназія» Роман Гудзеляк.
Організував та провів” Битву інтелектів” учитель біології Михайло Пуців. До реалізації задуму долучились багато педагогів: Мількович М.М.,
Пасічник П.І., Каралюс К.М., Ключник Г.В.,Волошин М.Ю., Горлова М.І., Кісилевич М.В., Бакан М.П., Паращак Н.М., Тріщук А.В., які підшуковували та придумували цікаві запитання для гри.
Перемогу в грі здобула команда 11-А класу.
Друге місце – за 9-А класом. Замкнула трійку лідерів – команда 8-А класу. Мер Трускавця Кульчинський Андрій Богданович привітав молодих інтелектуалів та вручив їм цінні призи.
До слова, гра відбувалась в прямому ефірі. В той час як команди грали в класі біології, їхні однокласники та учні інших класів мали змогу вболівати за команди та спостерігати за грою на великому екрані в холі школи.
(Допис Ніна Федько)

Поділитись цим: