Виготовлення снігу

Виготовлення снігуВиготовлення снігу

Цікаво, творчо, пізнавально пройшов ще один тиждень навчання першокласників НВК «СЗШ№2-гімназія». Тиждень“Зима” подарував учням 1-Б класу та їх учителю Людмилі Коцкулич незабутню творчу зустріч з місцевою письменницею, бабусею одного з учнів  –  Надією Гірько. Пані Надія презентувала один  зі своїх дитячих творів“Різдвяна казка для гнома”, а учні з великим задоволенням її слухали. Та на цьому пригоди не закінчилися: діти розгадували загадки і взяли активну участь у майстер-класі звиготовлення смачної новорічної іграшки.

Завершився тематичний тиждень цікавим і захоплюючим заняттям: створенням штучного снігу, який, зліпивши у кульки, діти разом з учителем використали під час уроку математики.

Тож дякуємо пані Надії за активну участь у житті класного колективу, а нашим наймолодшим школярам бажаємо успіхів.