Всеукраїнський конкурс із програмування “Володарі Scratch”

Всеукраїнський конкурс із програмування “Володарі Scratch”Всеукраїнський конкурс із програмування “Володарі Scratch”

Учні НВК “СЗШ №2-гімназія” спробували свої сили у Всеукраїнському конкурсі із програмування “Володарі Scratch” для юних програмістів та найбільш обдарованих знавців мови Scratch.

Серед запропонованих тем проекту школярі обрали тематику “Здоровий спосіб життя”. У цій номінації змагалися 88 команд. Команда 6-Б класу (Губицька Оленка, Дикало Катруся та Монастирська Марія) під керівництвом вчителя інформатики Монастирської І.О. посіла 19 місце та, нажаль, не увійшла у трійку переможців. Але учні отримали корисний досвід та незабутні враження.

Вітаємо наших учнів з дебютом та хорошим результатом!