Відзначення Дня безпечного Інтернету

Відзначення Дня безпечного ІнтернетуВідзначення Дня безпечного Інтернету

Проблема безпеки дітей в Інтернеті гостровідчувається останнім часом. Більшість користувачів всесвітньої мережі становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють повністю загроз, що чекають на них у віртуальному просторі.

За ініціативою європейських некомерційних організацій EuropeanSchoolNet та Insafe з 2004 року запроваджено проведення Дня безпечного Інтернету, який відзначається у вівторок другого тижня лютого.

Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються шляхи безпечного використання молоддю Інтернету, питання інтернет-етики та загрози протизаконного контенту.

У 2020 році День безпечного Інтернету відзначається 11 лютого під гаслом: “Разом для найкращого Інтернету”. З кожним роком до цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

У НВК «СЗШ №2-гімназія» учні також мали змогу стати учасниками уроків «Безпечний інтернет». Учитель інформатики Монастирська І.О. провела уроки, присвячені Дню безпечного інтернету, на яких:

школярі початкової школи переглянули відеоролик «Увага! Інтернет»;
учні 5-9 класів дізналися про правила поведінки в Інтернеті, створили однойменні пам’ятки, подивилися відео «Вірусні хвороби», «Безпека дітей в Інтернеті»
діти стали учасниками Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет» освітнього проекту «На урок» та  конкурсу «Основи кібербезпеки» на сайті «Всеосвіта».

Усі дійшли до висновку, що бездумне  спілкування у мережі Інтернет може зашкодити не лише кожному зокрема, але й сім’ї та друзям, а тому від кожного з нас залежить особиста безпека в онлайн просторі.