Відкритий урок з біології

Відкритий урок з біологіїВідкритий урок з біології

16 грудня 2019 року у НВК «СЗШ №2-гімназія» відбувся відкритий урок на тему «Дихальні рухи. Нейрогуморальна регуляція дихальних рухів», який провів вчитель біології Пуців Михайло Васильович. На даному уроці учні дізналися про важливі показники дихальної системи, а саме життєву ємність легень, змогли її виміряти спеціальним приладом спірометром. Також зрозуміли як регулюється процес вдиху та видиху нервовою та гуморальною системами. Практична частина уроку була присвячена наданню першої допомоги людині при відсутності дихання. За сприяння викладачів та студентів ДДПУ ім. І.Франка учні 8-А класу мали змогу отримати практичні вміння на спеціальному фантомі, даний прилад сигналізував усі дії учнів та визначав як вміло вони надавали допомогу потерпілому. Загалом навчальна та практична складові уроку були досягнуті, а учні та запрошені гості з новими знаннями і навичками надовго запам’ятають ці 45 хвилин.