Вітаємо переможців конкурсу “Основи кібербезпеки”

Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"
Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"
Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"
Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"
Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"
Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"
Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"
Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"
Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"
Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"Вітаємо переможців конкурсу "Основи кібербезпеки"

Переможці конкурсу “Основи кібербезпеки” на освітньому IT-проекті “Всеосвіта”

У рамках «Тижня безпечного Інтернету», що традиційно проводиться у лютому місяці учні НВК «СЗШ№2-гімназія» взяли участь у конкурсі «Основи кібербезпеки», що проводить освітній портал «Всеосвіта». Приємно, що участь у даному конкурсі безкоштовна, а часу на виконання завдань потрібно зовсім небагато. Тому 174 учні під час уроків інформатики разом з учителем Іриною Монастирською активно продемонстрували знання правил кібербезпеки, з них 95 отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців і запрошуємо школярів  активно брати участь у різноманітних інтернет-конкурсах, адже таким чином зовсім нескладно поповнювати скарбничку власних нагород.

1.Дорош Степан

 

2-Г

 

Диплом III

 

2.Габшій Максим

 

3-В

 

Диплом III

 

3.Дречевич Богдан

 

3-В

 

Диплом III

 

4.Іванишин Тарас

 

3-В

 

Диплом III

 

5.Попович Андрій

 

3-В

 

Диплом III

 

6.Бориславський Назар

 

4-Б

 

Диплом III

 

7.Головей Анастасія

 

4-Б

 

Диплом III

 

8.Кирчей Кароліна

 

4-Б

 

Диплом III

 

9.Малярчин Ілля

 

4-В

 

Диплом III

 

10.Хомин Дмитро

 

4-В

 

Диплом III

 

11.Валькович Іван

 

5-А

 

Диплом III

 

12.Гайдук Роман

 

5-А

 

Диплом III

 

13.Гурелич Юлія

 

5-А

 

Диплом III

 

14.Дукас Андрій

 

5-А

 

Диплом III

 

15.Колосовська Діана

 

5-А

 

Диплом III

 

16.Кузів Богдан

 

5-А

 

Диплом III

 

17.Нєлєпін Анна

 

5-А

 

Диплом III

 

18.Піцур Анна

 

5-А

 

Диплом III

 

19.Танчук Анна

 

5-А

 

Диплом III

 

20.Боднарчук Дарина

 

5-Г

 

Диплом III

 

21.Вайда Віталій

 

5-Г

 

Диплом III
22.Ковалик Діана

 

5-Г

 

Диплом III

 

23.Татарська Оксана

 

5-Г

 

Диплом III

 

24.Дзюбак Каріна

 

6-А

 

Диплом III

 

25.Дяк Ілона

 

6-А

 

Диплом III

 

26.Пікуш Олена

 

6-А

 

Диплом III

 

27.Савенко Назар

 

6-А

 

Диплом III

 

28.Трускавецький Олександр

Шульєв Дмитро

 

6-А

6-А

 

Диплом III

Диплом III

 

29.Дикало Катерина

 

7-Б

 

Диплом III

 

30.Здерок Віталій

 

7-Б

 

Диплом III

 

31.Данилюк Меланія

 

9-А

 

Диплом III

 

32.Зинич Каріна

 

9-А

 

Диплом III

 

33.Сов’як Вікторія

 

9-А

 

Диплом III

 

34.Веселий Владислав

 

2-Г

 

Диплом II

 

35.Герб’як Ірина

 

2-Г

 

Диплом II

 

36.Гладка Ангеліна

 

2-Г

 

Диплом II

 

37.Гундрер ВікторіЇ

 

2-Г

 

Диплом II

 

38.Жук Анастасія

 

2-Г

 

Диплом II

 

39.Корецький Северин

 

2-Г

 

Диплом II

 

40.Кулікова Сандра

 

2-Г

 

Диплом II

 

41.Кухар Софія

 

2-Г

 

Диплом II

 

42.Вовчанський Максим

 

4-Б

 

Диплом II

 

43.Кухар Микола

 

4-В

 

Диплом II

 

44.Осадчий Марко

 

4-В

 

Диплом II

 

45.Собко Андріан

 

4-В

 

Диплом II

 

46.Копичин Анастасія

 

5-А

 

Диплом II

 

47.Кирчей Валентин

 

5-В

 

Диплом II

 

48.Огірчак Уляна

 

5-В

 

Диплом II

 

49.Вольчак Андрій

 

5-Г

 

Диплом II

 

50.Добош Анна

 

5-Г

 

Диплом II

 

51.Сідельник Софія

 

6-А

 

Диплом II

 

52.Волошин Андрій

 

7-Б

 

Диплом II

 

53.Гайдук Ігор

 

7-Б

 

Диплом II

 

54.Коцкулич Владислав

 

7-Б

 

Диплом II

 

55.Диплом II

 

56.Медвідь Оксана

 

9-А

 

Диплом II

 

57.Пасічник Іванна

 

9-А

 

Диплом II

 

58.Свистович Катерина

 

9-А

 

Диплом II

 

59.Свідрак Андріана

 

9-А

 

Диплом II

 

60.Сов’як Єлизавета

 

9-А

 

Диплом II

 

61.Ткаченко Ірина

 

9-А

 

Диплом II

 

62.Шуляк Христина

 

9-А

 

Диплом II

 

63.Бондарчук Віктор

 

9-Б

 

Диплом II

 

64.Ковалик Богдан

 

9-Б

 

Диплом II

 

65.Венгрин Остап

 

4-Б

 

Диплом I

 

66.Кобак Дмитро

 

4-Б

 

Диплом I

 

67.Коробко Лідія

 

4-В

 

Диплом I

 

68.Кутний Юрій

 

4-В

 

Диплом I

 

69.Луців Сватослав

 

4-В

 

Диплом I

 

70.Партика Олександр

 

4-В

 

Диплом I

 

71.Семененко Максим

 

4-В

 

Диплом I

 

72.Стасишин Устим

 

4-В

 

Диплом I

 

73.Стебельський Денис

 

4-В

 

Диплом I

 

74.Явір Святослав

 

4-В

 

Диплом I

 

75.Ямелинець Соломія

 

4-В

 

Диплом I

 

76.Андоній Анастасія

 

5-В

 

Диплом I

 

77.Бокоч Надія

 

5-В

 

Диплом I

 

78.Зарицька Анастасія

 

5-В

 

Диплом I

 

79.Костище Владислава

 

5-В

 

Диплом I

 

80.Лопушанський Андрій

 

5-В

 

Диплом I

 

81.Сливка Анастасія

 

5-Г

 

Диплом I

 

82.Кіс Марта

 

6-А

 

Диплом I

 

83.Савчин Софія

 

6-А

 

Диплом I

 

84.Баб‘як Тарас

 

7-Б

 

Диплом I

 

85.Губицька Олена

 

7-Б

 

Диплом I

 

86.Допілка Сергій

 

7-Б

 

Диплом I

 

87.Дубкова Анастасія

 

7-Б

 

Диплом I

 

88.Качмар Тетяна

 

7-Б

 

Диплом I

 

89.Монастирська Марія

 

7-Б

 

Диплом I

 

90.Давідчик Юлія

 

9-А

 

Диплом I

 

91.Котовенко Соломія

 

9-А

 

Диплом I

 

92.Піцур Христина

 

9-А

 

Диплом I

 

93.Волошин Вікторія

 

9-Б

 

Диплом I

 

94.Гамова Катерина

 

9-Б

 

Диплом I

 

95.Голяк Наталія

 

9-Б

 

Диплом I

 

0
Поділитись цим: