Вітаємо переможців онлайн олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців онлайн олімпіади з інформатики
Вітаємо переможців онлайн олімпіади з інформатики
Вітаємо переможців онлайн олімпіади з інформатикиВітаємо переможців онлайн олімпіади з інформатики

Переможці VI Всеукраїнська інтернет-олімпіади «На Урок» (Весна 2020) з інформатики

1.Піцур Христина Диплом I ступеня9-A
2.Давідчик Юлія Диплом I ступеня9-A
3.Котовенко Соломія Диплом I ступеня9-A
4.Медвідь Оксана Диплом III ступеня9-A
5.Рибалка Ганна Диплом I ступеня9-A
6.Сов’як Вікторія Диплом I ступеня9-A
7.Свідрак Андріана Диплом I ступеня9-A
8.Шуляк Христина Диплом I ступеня9-A
9.Бондарчук Віктор Диплом III ступеня9-Б
10.Микитин Яна Диплом III ступеня9-Б
11.Москвяк Аня Диплом II ступеня9-Б
12.Монастирська Марія Диплом I ступеня7-Б
13.Китраль Андріана Диплом I ступеня7-Б
14.Губицька Олена Диплом I ступеня7-Б
15.Допілка Сергій Диплом I ступеня7-Б
16.Коробко Ольга Диплом I ступеня7-Б
17.Оринич Юрій Диплом III ступеня6-А
18.Левицький Михайло Диплом II ступеня6-А
19.Петров Влад Диплом III ступеня6-А
20.Чайковський Ярема Диплом I ступеня6-А
21.Савчин Софія Диплом III ступеня6-А
22.Гарасим‘як Влад Диплом I ступеня6-А
23.Сідельник Софія Диплом II ступеня6-А
24.Кіс Марта Диплом III ступеня6-А
25.Кирчей Валентин Диплом I ступеня5-В
26.Божик Данило Диплом I ступеня5-В
27.Бокоч Надія Диплом I ступеня5-В
28.Зарицька Анастасія Диплом I ступеня5-В
29.Ластовецький Владислав Диплом II ступеня5-В
30.Грацонь Александрія Диплом II ступеня5-В
31.Огірчак Уляна Диплом III ступеня5-В
32.Бечкало Мар’ян Диплом II ступеня5-А
33.Валькович Іван Диплом III ступеня5-А
34.Гайдук Роман Диплом II ступеня5-А
35.Гурелич Юлія Диплом I ступеня5-А
36.Дукас Андрій Диплом I ступеня5-А
37.Тріщук Вікторія Диплом I ступеня5-А
38.Копичин Анастасія Диплом II ступеня5-А
39.Піцур Анна Диплом I ступеня5-А
40.Боднарчук Дарина Диплом II ступеня5-Г
41.Добош Анна Диплом III ступеня5-Г
42.Татарська Оксана Диплом III ступеня5-Г
43.Березовий Олег Диплом III ступеня5-Г
44.аврилів Віталій Диплом II ступеня5-Г
45.Беднарчук Софія Диплом II ступеня5-Г
46.Королевська Єлизавета Диплом II ступеня5-Г
47.Луців Святослав Диплом I ступеня4-В
48.Стебельський Денис Диплом I ступеня4-В
49.Явір Святослав Диплом I ступеня4-В
50.Ямелинець Соломія Диплом I ступеня4-В
51.Головей Анастасія Диплом II ступеня4-Б
52.Кирчей Кароліна Диплом III ступеня4-Б

 

Поділитись цим: