Вітаємо переможців онлайн олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців онлайн олімпіади з інформатики
Вітаємо переможців онлайн олімпіади з інформатики
Вітаємо переможців онлайн олімпіади з інформатикиВітаємо переможців онлайн олімпіади з інформатики
Вітаємо переможців онлайн олімпіади з інформатикиВітаємо переможців онлайн олімпіади з інформатики

Результати освітного конкурсу «Олімпіс 2020 – Весняна сесія» з інформатики

УченьКласРівеньСтупінь диплома
1.Марченко Діана2-ГI
2.Гундер Вікторія2-ГI
3.Дорош Степан2-ГI
4.Кієнко Софія2-ГI
5.Герб’як Ірина2-ГI
6.Мостовой Всеволод2-ГII
7.Гладка Ангеліна2-ГII
8.Миколюк Ксенія3-БI
9.Новоренський Марко3-БII
10.Присяжний Максим3-БII
11.Харів Асоль3-БII
12.Симонович Анастасія3-БIII
13.Добош Віталій3-БIII
14.Пушак Владислав3-БIII
15.Якимів Михайло3-ВI
16.Фльорик Анжеліка3-ВI
17.Габшій Максим3-ВII
18.Войнарович Денис3-ВII
19.Нагорний Даур3-ВII
20.Патько Максим3-ВII
21.Бурлакова Єва3-ВII
22.Шафран Анна3-ВIII
23.Курій Арсеній3-ВIII
24.Левицький Назар3-ВIII
25.Галан Владислав3-ВIII
26.Гладка Софія3-ВIII
27.Мельник Максим3-ВIII
28.Шемигон Софія3-ВIII
29.Попович Андрій3-ВIII
30.Дречевич Богдан3-ВIII
31.Жагаляк Христина4-БI
32.Головей Анастасія4-БI
33.Кирчей Кароліна4-БI
34.Бориславський Назар4-БI
35.Вовчанський Максим4-БII
36.Козаченко Анна4-БIII
37.Венгрин Остап4-БIII
38.Гриньків Юрій4-БIII
39.Дальська Вероніка4-БIII
40.Дальська Анастасія4-БIII
41.Йошан Максим4-БIII
42.Терів Назар4-ВIII
43.Хомин Дмитро4-ВII
44.Партика Олександр4-ВII
45.Собко Андріан4-ВII
46.Стебельський Денис4-ВII
47.Луців Святослав4-ВII
48.Малярчин Ілля4-ВII
49.Семененко Максим4-ВII
50.Ямелинець Соломія4-ВII
51.Коробко Лідія4-ВIII
52.Стащишин Устим4-ВIII
53.Кутний Юрій4-ВIII
54.Осадчий Марко4-ВIII
55.Копичин Анастасія5-АI
56.Нєлєпін Анна5-АI
57.Гурелич Юлія5-АI
58.Дукас Андрій5-АI
59.Тріщук Вікторія5-АI
60.Колосовська Діана5-АII
61.Бечкало Мар’ян5-АIII
62.Валькович Іван5-АIII
63.Зарицька Анастасія5-ВI
64.Котовенко Софія5-ВI
65.Костище Владислава5-ВII
66.Лопушанський Андрій5-ВII
67.Крамар Остап5-ВII
68.Андоній Анастасія5-ВII
69.Кирчей Валентин5-ВII
70.Огірчак Уляна5-ВIII
71.Коломієць Анна5-ВIII
72.Савчин Софія6-АI
73.Петров Влад6-АI
74.Бобечко Володимир6-АI
75.Пікуш Олена6-АII
76.Кіс Марта6-АII
77.Сідельник Софія6-АIII
78.Шульєв Дмитро6-АIII
79.Чайковський Ярема6-АIII
80.Савенко Назар6-АIII
81.Оринич Юрій6-АIII
82.Дяк Ілона6-АIII
83.Дзюбак Каріна6-АIII
84.Коцкулич Іван6-АIII
85.Монастирська Марія7-БI
86.Коцкулич Владислав7-БI
87.Коробко Ольга7-БII
88.Сивий Максим7-БII
89.Китраль Андріана7-БII
90.Кіселичник Андрій7-БII
91.Танчук Артур7-БII
92.Петрик Владислав7-БII
93.Мацькович Вікторія7-БIII
94.Піцур Христина9-АII
95.Пасічник Іванна9-АII
96.Данилюк Меланія9-АIII
97.Рибалка Ганна9-АIII
98.Медвідь Оксана9-АIII
99.Бондарчук Віктор9-БII
100.Волошин Вікторія9-БII
101.Біляк Христина9-БIII

 

Поділитись цим: