Вітаємо!

Вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу «Безпечний Інтернет» від освітнього порталу “На Урок”

№ з/п

Учень

Клас

Нагороди

1.

Вовчанський Максим

3-Б

Диплом III ступеня

2.

Головей Анастасія

3-Б

Диплом III ступеня

3.

Жагаляк Христина

3-Б

Диплом III ступеня

4.

Коцкулич Іван

5-А

Диплом I ступеня

5.

Трускавецький Олександр

5-А

Диплом I ступеня

6.

Чайковський Ярема

5-А

Диплом I ступеня

7.

Шульєв Дмитро

5-А

Диплом I ступеня

8.

Дяк Ілона

5-А

Диплом II ступеня

9.

Ізотов Даниїл

5-А

Диплом II ступеня

10.

Оринич Юрій

5-А

Диплом II ступеня

11.

Пікуш Олена

5-А

Диплом II ступеня

12.

Савенко Назар

5-А

Диплом II ступеня

13.

Савчин Софія

5-А

Диплом II ступеня

14.

Перченко Артем

5-Б

Диплом II ступеня

15.

Романишин Максим

5-Б

Диплом III ступеня

16.

Гриник Софія

6-А

Диплом I ступеня

17.

Гавриляк Юліанна

6-А

Диплом II ступеня

18.

Гладкий Тарас

6-А

Диплом II ступеня

19.

Гурський Юрій

6-А

Диплом II ступеня

20.

Клімаш Марія

6-А

Диплом II ступеня

21.

Кутна Ольга

6-А

Диплом II ступеня

22.

Максимович Ілона

6-А

Диплом II ступеня

23.

Бобельська Юліанна

6-А

Диплом III ступеня

24.

Бондарчук Арсен

6-А

Диплом III ступеня

25.

Гіщак Назар

6-Б

Диплом I ступеня

26.

Губицька Олена

6-Б

Диплом I ступеня

27.

Дидик Юрій

6-Б

Диплом I ступеня

28.

Здерок Віталій

6-Б

Диплом I ступеня

29.

Качмар Тетяна

6-Б

Диплом I ступеня

30.

Монастирська Марія

6-Б

Диплом I ступеня

31.

Гайдук Ігор

6-Б

Диплом II ступеня

32.

Дикало Катерина

6-Б

Диплом II ступеня

33.

Допілка Сергій

6-Б

Диплом II ступеня

34.

Вольчак Софія

6-Г

Диплом I ступеня

35.

Васильків Вікторія

6-Г

Диплом III ступеня

36.

Давідчик Юлія

8-А

Диплом I ступеня

37.

Данилюк Меланія

8-А

Диплом I ступеня

38.

Рибалка Ганна

8-А

Диплом I ступеня

39.

Свідрак Андріана

8-А

Диплом I ступеня

40.

Сов’як Єлизавета

8-А

Диплом I ступеня

41.

Пасічник Іванна

8-А

Диплом II ступеня

42.

Піцур Христина

8-А

Диплом II ступеня

43.

Свистович Катерина

8-А

Диплом II ступеня

44.

Ткаченко Ірина

8-А

Диплом II ступеня

45.

Яворська Наталія

8-А

Диплом II ступеня

46.

Зинич Каріна

8-А

Диплом III ступеня

47.

Бондарчук Віктор

8-Б

Диплом II ступеня

48.

Гаас Михайло

8-Б

Диплом II ступеня

49.

Грицик Вікторія

8-Б

Диплом II ступеня

50.

Іванців Арсен

8-Б

Диплом II ступеня

51.

Кудла Віталій

8-Б

Диплом II ступеня

52.

Біляк Христина

8-Б

Диплом III ступеня

Дякуємо школярам за активну участь! {gallery}/1212/konkurs{/gallery}

Поділитись цим: