Вітаємо!

Вітаємо!Вітаємо!

Вітаємо Евеліну Наконечну, ученицю 11-Б класу НВК «СЗШ №2-гімназія»,  із прибуттям  у США та початком нового навчального досвіду, який вона здобуде в американській школі. Нагадаємо, що такий шанс Евеліна отримала завдяки  перемозі  у міжнародній американо-українській програмі обміну майбутніх лідерів FLEX, що адмініструється організацією American Council, за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма надає переможцям стипендії для подорожей  до США, можливість навчатись в американській школі впродовж одного академічного року та проживати в американській родині. Евеліна матиме унікальну можливість цілий рік мешкати у штаті Меріленд у чудовій американській родині та навчатись там із носіями мови.  Родина Walsh уже  зустріла Евеліну дуже тепло та креативно : з квітами, кульками та великим плакатом із написом «Ласкаво просимо, Евеліно!»

Мрія цієї дівчинки здійснилась завдяки її цілеспрямованості, відповідальності та  праці над собою, підтримці батьків та досвіду вчителя  англійської мови Дукас Лесі Ігорівни.

Мрії збуваються!!!