Вітаємо!

Вітаємо!Вітаємо!

Бурлаков Олександр – випускник 2020 року НВК «СЗШ№2-гімназія», володар почесної нагороди – золотої медалі.

Цей скромний і вихований хлопчина протягом навчання у школі-гімназії зламав не один стереотип стосовно сучасної освіти. Адже у його послужному списку різноманітні досягнення і нагороди: найвищі призові місця на Всеукраїнських ,обласних та міських олімпіадах з фізики, історії, хімії, географії, інформатики . Капітан команди, яка з його допомогою здобула блискучу перемогу в грі «Битва інтелектів», переможець гри «Найрозумніший». І все це – його власний успіх, здобутий лише у стінах рідної школи! Таке нині «модне» і часом незаслужено «розпіарене» репетиторство – це не про цього розумного і, безумовно, талановитого хлопця, який власним прикладом довів: хочеш вчитися, маєш для цього природні задатки – досягнеш будь-яких висот.

А зараз, отримавши результати ЗНО, Олександр може справді радіти, адже має чим пишатися: фізика – 199 балів, українська мова та література – 196 балів, математика – 195 балів !

Педагогічний колектив НВК «СЗШ№2-гімназія» щиро радіє успіхам свого випускника і бажає Олександрові здійснити найзаповітніші мрії, бо такі розумні, працьовиті, старанні і талановиті діти варті цього!