День захисника України

День захисника УкраїниДень захисника України

До  Дня захисника України  України учні 7-В класу НВК «СЗШ №2-гімназія» разом з класним керівником Людмилою Залевською    провели ряд урочистих заходів.

Побували на змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді міста Трускавця у ролі групи підтримки команди нашої школи, яка виборола ІІІ місце. Привітали зі святом поважну людину –  учасницю бойових дій, члена УПА Наталю Григорівну Мінько, яка була приємно вражена та розчулена такою увагою до своєї постаті.  Крім того, провели виховну годину для молодших школярів.

А сьогодні, 15 жовтня, яскраво, театрально, зі співом та віршами привітали весь педагогічний колектив школи з таким   справді патріотичним святом, що викликає у кожного свідомого українця піднесення, пробуджує віру у щасливе майбуття держави!