День охорони праці

День охорони праціДень охорони праці

Пандемія COVID-19 обумовила вибір теми Дня охорони праці як у 2020-му, так і у 2021 році.  Девіз цьогорічного Дня охорони праці: «Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі ‒ 2021: передбачати, готуватися та реагувати на кризу ‒ Інвестиції у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі». Це означає необхідність посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду . У НВК «СЗШ№2-гімназія»  організовано заходи, спрямовані на привернення уваги до проблем охорони праці, стану забезпечення збереження  життя та здоров’я учнів: конкурс дитячого малюнка серед учнів 5-х класів, показ відеороликів з питань охорони праці для учнів 7-х класів, організовано практичні заняття «Безпека і гігієна праці на робочому місці»  та вікторина для учнів 8-х класів «Збережи своє  здоров’я». Демонструються постери на тему профілактики поширення вірусу.