Екскурсія до міста Львова

Екскурсія до міста ЛьвоваЕкскурсія до міста Львова

Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете. Це  спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі. А шкільні екскурсії — це ті незабутні миті, які пізніше згадуються в дорослому житті.

28 травня  учні 6-Б класу НВК «СЗШ №2-гімназія» побували у водночас старовинному  і вічно молодому  місті  Львові. Діти відвідали музей-аптеку, копальню кави, домініканський собор, підвали оперного театру, костел єзуїтів, музеї зброї та  іграшок.

Львів — унікальне місто. Особливо дітей вразила краса та неповторність архітектури, європейська культура, буяння  квітів, доброзичливість людей. Учні із захопленням гуляли  вулицями старого міста, відвідали історичні місця. І кожен переконався, що Львів — це місто, у яке не можна не закохатися з першого погляду.