Екскурсія

ЕкскурсіяЕкскурсія

Відзначити завершення останнього  навчального року в початковій школі учні 4-А класу НВК «СЗШ№2-гімназія» зі своїм класним керівником Галиною Возняк вирішили, відвідавши мальовниче село Підгородці Сколівського району, розташоване над річкою Стрий. Діти, перш за все, намилувалися чудовими гірськими краєвидами, насолоджуючись чистим повітрям;  побували у невеликому звіринці, який започаткував Станіслав Петруський, що і зробив це село відомим не лише в Україна, а й у Європі; з цікавістю відвідали музей культури та побуту, де побачили багато різних старовинних предметів побуту, зокрема,  жорна, і готельно-відпочинковий комплекс «У дворі». Та найцікавіше дійство — це, звичайно, виготовлення хліба, який випікався у справжній печі на дровах, і спроба самому збити масло!

На останок, поласувавши трав’яним чаєм, усі задоволені, щасливі, а найголовніше — з  духмяною хлібиною у руках повернулися додому.