Золота осінь – 2019

Золота осінь - 2019
Золота осінь - 2019Золота осінь - 2019

Скориставшись теплою сонячною погодою, учні, вчителі та батьки НВК «СЗШ2-гімназія» 2 жовтня провели серед мальовничої природи урочища Помірки свято «Золота осінь». Значна частина шкільного колективу ( а це учні 4-11 класів, класні керівники, вчителі, батьки) справді відпочили на природі, посмакували різноманітними стравами, які самі й приготували: від найпростіших  канапок, смажених на вогні сардельок до шашлика і навіть справжнього куліша! Не обійшлось і без активного відпочинку, зокрема, учні 11-А класу провели оригінальний танцювально-спортивний флеш-моб, залучивши до танцю усіх охочих. Крім того, відбулись спортивні змагання між класами: естафети і різноманітні ігри та забави. Отож, продемонструвавши  спортивні вміння,  отримавши неймовірний заряд позитивної енергії, учасники змагань показали такі результати:

І місце – команди 5-А, 6-Б, 7-Б, 8-А та 9-В класів;

ІІ місце – команди 5-Г, 6-А, 7-А, 8-Б та 9-А класів;