Казковий світ, створений видатним письменником Г.К.Андерсеном

Казковий світ, створений видатним письменником Г.К.АндерсеномКазковий світ, створений видатним письменником Г.К.Андерсеном

Сьогодні у НВК «СЗШ2-гімназія» учні 6-В класу зі своїм класним керівником Людмилою Залевською перетворили актову залу школи на фантастичну країну і перенесли глядачів у казковий світ, створений видатним письменником Г. К.Андерсеном. Діти, одягнені у яскраві костюми, проявили усі свої творчі таланти, акторські вміння, майстерно перевтілившись у героїв казок: «Гидке каченя», «Стійкий олов‘яний солдатик», «Снігова королева» тощо.

Захоплені погляди дорослих глядачів, сяючі очі дітей — це доводить, що добро, милосердя, чуйність, якими пройняті казки Андерсена, торкатимуться сердець ще не одного покоління як дітей, так і дорослих.