Калейдоскоп привітань

Калейдоскоп привітаньКалейдоскоп привітань

Ось і завершується травень, а з ним підходить до свого логічного завершення і навчальний рік, який був насичений різними подіями. Але, мабуть, найсвітліші весняні   свята — це Великдень та День матері. Цілий ряд урочистостей пройшов цими днями у нашій школі, кожен класний колектив підготував щось оригінальне. Тож пригадаємо, як це було.

Учні 2-А класу з учителем Лесею Кулигіною у святково прибраній актовій залі відзначили цикл Великодніх свят: співали веснянки, водили хороводи, показали «Великодню казочку»,  прикрашали писанки, склавши до  кошика не лише пасочку і крашанки, а й смачненьку ковбаску, сіль, хрін та навіть українське сало (ролі яких майстерно зіграли школярі)! А в кінці, взявши міцно за руки своїх батьків, діти водили «кривий танець» коридорами школи.

Ще одним яскравим травневим  спогадом стало свято до  Дня  матері, яке провела Ірина Дучій з учнями 3-А класу.Крім того, що дітки традиційно вітали найрідніших людей — матусь та бабусь — ніжними піснями, ліричними віршами, ще й позмагались, беручи участь у цікавих конкурсах. А виготовлені власноруч листівки стали найкращим подарунком для зворушених батьків.

А от учні 3-Б класу з учителем Світланою Кравець привітали своїх найдорожчих матусь не лише теплими  словами вдячності, піснями й танцями, а й тим, що кожен створив портрет своєї мами, проте отримати його було нелегко: для цього повели веселий конкурс   “Мамо, знайди свій портрет”.

Отож пропонуємо вашій увазі світлини, які ще довго нагадуватимуть нам про ці приємні миті.