Квест

Квест
Квест
КвестКвест
КвестКвест
КвестКвест
КвестКвест
КвестКвест
КвестКвест
КвестКвест

Щорічно 1 червня в Україні відзначають День захисту дітей,  і традиційно в цей день поводяться різні заходи, основна мета яких — привернути увагу до проблем дітей, сприяти тому, щоб кожна дитина зростала здоровою, була і освіченою, і захищеною тощо.

29 травня учні 8-А класу НВК «СЗШ№2-гімназія» з класним керівником Катериною Каралюс долучилися до цікавого квесту, що проводився в рамках святкувань Дня захисту дітей.

Спочатку відвідали відділення поліції Трускавця, адже це орган виконавчої влади, який забезпечує охорону прав і свободу кожної людини, протидіє злочинності, підтримує порядок і безпеку. Далі попрямували до міського суду, де дітям провели своєрідну екскурсію: показали різні приміщення, у залі засідань продемонстрували невід’ємні атрибути суддів. Крім того, переглянули та обговорили  відеоролик про права та обов’язки громадян. Наступним  кроком стало  знайомство з основними напрямками роботи міського центру соціальних служб сім´ї, дітей та молоді. І на завершення відвідали Трускавецьке  бюро безоплатної правової допомоги.

Кожен етап квесту закінчувався підбиттям підсумків у вигляді запитань. За  правильну відповідь учасники отримували один пазл, склавши які, діти розшифрували девіз даного квесту: «Ми знаємо, як захистити свої права!»

Словом, було весело, цікаво та пізнавально.

Поділитись цим: