Міський конкурс «English speaking festival»

Міський конкурс «English speaking festival»Міський конкурс «English speaking festival»

23 грудня на базі НВК «СЗШ№2-гімназія» відбувся міський конкурс «English speaking festival», організований   відділом освіти Трускавецької міської ради у переддень святкувань Нового року та Різдва. Це вперше в нашому місті проходить такого роду захід, який, за словами членів журі, надалі щорічно проводитиметься у Трускавці. Учасники – це учні 1- 11 класів усіх шкіл міста. Діти змагались, демонструючи вміння декламувати вірші, співати, перевтілюватись у різних персонажів. Тут були представлені як індивідуальні, так і композиційні номери. Важливо, що, крім декламаторських чи акторських здібностей, треба було продемонструвати високий рівень володіння іноземною мовою. Вразили членів журі та глядачів і яскраві оригінальні костюми учасників. Словом, захід удався на славу, кожен отримав якусь нагороду.