Міський проєкт «ЧИСТА ВОДА ТРУСКАВЦЯ»

Міський проєкт «ЧИСТА ВОДА ТРУСКАВЦЯ»Міський проєкт «ЧИСТА ВОДА ТРУСКАВЦЯ»

Відбувся міський проєкт «ЧИСТА ВОДА ТРУСКАВЦЯ», де взяли участь учні з 3 шкіл. Під керівництвом 7 вчителів 18 конкурсантів надіслали 21 роботу. Конкурс тривав з 4 до 18 травня. В ході своєї дослідницької роботи учні отримали можливість стати частиною руху з популяризації доступних екологічних рішень для збереження довкілля, зокрема, питної води.
З успішним завершенням конкурсу школярів вітали у залі засідань міської ради з дотриманням правил карантинного режиму. Хоча за масками не було видно посмішок, але, безперечно, всі учасники нагородження були в чудовому й натхненному настрої.
За підсумками конкурсу інформаційно-просвітницьких матеріалів «Подорож Краплинки» міського проєкту учні НВК «СЗШ №2-гімназія» здобули нагороди :
диплом ІІ ступеня – Скопик Юлія, учениця 8-А класу, за інформаційно-просвітницьку роботу «Подорож Краплинки»,
диплом ІІІ ступеня – Галин Оксана, учениця 8-А класу, за роботу під назвою «Трускавецька краплинка».
У груповій номінації цього ж конкурсу перемогли Івасівка Вікторія, Борухова Рашель, Гурелич Юлія – учні 5-А класу .
У конкурсі дослідників «Рак-неборак вирушає на пошуки екодружніх пральних порошків» переміг Думайло Тарас, учень 10-А, з дослідницькою роботу «Вплив пральних порошків на довкілля».
Сертифікатами учасників нагороджені: Соломчак Леся – учениця 11-Б класу, Чайковський Маркіян -учень 10-А класу, Кульчинська Устина – учениця 8-А класу, Галин Оксана – учениця 8-А класу, Михальчишин Вікторія – учениця 8-А класу, Коцкулич Владислав учень – 7-Б класу, Чайковський Ярема – учень 6-А класу.
Грамотами та Подяками відзначені керівники конкурсних робіт і координатори проєкту : Марія Кісилевич, класний керівник 8-А класу, Марія Сидір, учитель біології та хімії, Наталя Паращак, учитель хімії, Галина Ключник, учитель природознавства, Михайло Пуців, учитель біології.
Спеціально до події управління розвитку міста Трускавця розробило унікальні грамоти з новим логотипом курорту, а також екоторбинки спільно з німецькими партнерами, які фінансують проєкт. В пакунках приємні дрібнички: екопляшка, розфарбовка, ручки та фломастери.
Грамоти та цікаві екоподарунки учням вручили Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця, Наталія Скибак, начальник управління розвитку міста, та начальник відділу регулювання використання водних ресурсів та надр департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Роман Туцький.