переможців XІІІ міського Фестивалю – конкурсу мистецтв «Мелодія намиста»

переможців XІІІ міського Фестивалю - конкурсу мистецтв «Мелодія намиста»
переможців XІІІ міського Фестивалю - конкурсу мистецтв «Мелодія намиста»
переможців XІІІ міського Фестивалю - конкурсу мистецтв «Мелодія намиста»переможців XІІІ міського Фестивалю - конкурсу мистецтв «Мелодія намиста»

Вітаємо переможців XІІІ міського Фестивалю – конкурсу мистецтв «Мелодія намиста»

п/п

П.І.Б.

Клас

Номінація

Вчитель

Зайня-те місце

1.

Кулікова Олександра

3-Г

Художнє читання

Осередчук М.Р.

ІІ

2.

Головей Анастасія

5-А

Художнє читання

Пилат Л.М.

І

3.

Кирчей Кароліна,

Кирчей Мар`яна

5А

Родина

Пилат Л.М.

І

4.

Родина Бердаль

5-А

Авторська поезія

Пилат Л.М.

Гран прі

5.

Кісилевич Максим, Кісилевич Марія

1-А

Авторська поезія

(родина)

Дучій І.О.

ІІ

6.

Кулешова Божена

8-В

Авторська поезія

Іваночко А.В.

ІІ

7.

Дукас Андрій,

Дукас Леся

6-А

Авторська поезія

(родина)

Рязанова О.Д.

ІІ

8.

Кіселичник Анна

3-В

Солісти-вокалісти

Петровська А.Є.

ІІІ

9.

Летнянка Ірина

4-А

Солісти-вокалісти

Петровська А.Є.

І

10.

Аторвін Юната

9-А

Солісти-вокалісти

Риб`як Р.В.

І

11.

Сонячні діти

4-ті

Вокальні ансамблі

Петровська А.Є.

ІІ

12.

«Водограй»

4-ті

Вокальні ансамблі

Петровська А.Є.

ІІ

13.

«Сокальський козак»

5-9

Вокальні ансамблі

Риб`як Р.В.

І

14.

Буняк Максим

9-А

Вокально-інструментальні ансамблі

Риб`як Р.В.

І

15.

Сисин Мілана

2-Б

Живопис

Коцкулич Л.Я.

ІІІ

16.

Холодова Єлизавета

2-В

Живопис

Даньків І.С.

ІІ

17.

Живко Вікторія

5-А

Живопис

Мінчан Х.В.

І

18.

Головей Анастасія

5-А

Живопис

Мінчан Х.В.

І

19.

Ортинська Анастасія

1-А

Графіка

Дучій І.О.

ІІ

20.

Марченко Діана

3-Г

Графіка

Осередчук М.Р.

ІІІ

21.

Гурелич Юлія

6-А

Графіка

Мінчан Х.В.

ІІІ

22.

Сливка Анастасія

6-Г

Графіка

Мінчан Х.В.

ІІІ

23.

Гарасим`як Дарина

7-А

Витинанка

Мінчан Х.В.

ІІ

24.

Герб`як Оксана

8-В

Витинанка

Мінчан Х.В.

І

25.

Гарасим`як Поліна

1-Г

Аплікація

Шубак Г.В.

ІІІ

26.

Васьків Марта

2-В

Аплікація

Даньків І.С.

ІІІ

27.

Головей Анастасія

5-А

Аплікація

Мінчан Х.В.

ІІІ

28.

Кравець Дмитро, Кравець Наталія

3-Г

Аплікація

(родина)

Осередчук М.Р.

І

29.

Волохов Ілля, Волохова Вікторія

5-А

Аплікація

(родина)

Мінчан Х.В.

І

30.

Івасівка Вікторія

6-А

Вишивка

Андрушко С.Ф.

ІІ

31.

Гарасим`як Дарина

7-А

Вишивка

Андрушко С.Ф.

ІІІ

32.

Коваль Софія

8-В

Вишивка

Андрушко С.Ф.

І

33.

Кутна Ольга

11-А

Вишивка

Андрушко С.Ф.

І

34.

Скалій Софія

5-В

Писанка

Мінчан Х.В.

І

35.

Боднарчук Дарина

6-Г

Писанка

Мінчан Х.В.

І

36.

Сарабрин Вікторія

6-В

Писанка

Мінчан Х.В.

І

37.

Архіпова Злата

2-Г

Іграшка

Войтів Т.В.

ІІІ

38.

Ямелинець Соломія

5-А

Іграшка

Андрушко С.Ф.

ІІ

39.

Головей Анастасія

5-А

Іграшка

Андрушко С.Ф.

І

40.

Кірєєва Вікторія

8-В

Іграшка

Андрушко С.Ф.

ІІ

41.

Герб`як Оксана

8-В

Іграшка

Андрушко С.Ф.

ІІ

42.

Шевчик Катерина,

Бердаль- Шевчик Ірина

5-А

Іграшка

(родина)

Андрушко С.Ф.

І

43.

Бадріашвілі Вадим

5-А

Художня обробка дерева

Лузгінов О.В.

І

44.

Білас Юліан

5-А

Художня обробка дерева

Лузгінов О.В.

І

Поділитись цим: