Посвята в гімназисти 2019

Посвята в гімназисти 2019Посвята в гімназисти 2019

20 грудня в переддень новорічно-різдвяних свят у НВК «СЗШ№2-гімназія» відбулося щорічне,традиційне та одне з найважливіших свят – «Посвята в гімназисти». 48 пятикласників урочисто склали клятву гімназиста, виконали гімн гімназії та одержали книжки гімназиста, що символізує їх приєднання до дружної сімї гімназистів НВК. Уже з порога школи всі гості та запрошені поринули в новорічно- казкову атмосферу фойє, а саме дійство відбувалося в не менш святково прикрашеній актовій залі. Цього разу посвята проходила у формі інтелектуальної гри. Юні гімназисти за своїми вподобаннями поділилися на пять команд: «Чемпіони», «Митці», «Художники», «Математики» та «Мовознавці» та, попри всі хвилювання, напрочудлегко впоралися зі всіма поставленими перед ними запитаннями. Починалася та завершувалася грамудрою притчею про Художника та Олівця, яка спонукала до роздумів про сенс життя, а в проміжкахміж грою пятикласники могли продемонструвати всі свої таланти та здібності: тут були і запальне ча-ча-ча, і музична композиція, і картини юної художниці Муравйової Кароліни, і яскрава та феєрична казка «Ріпка» на сучасний лад. Але, мабуть, найсильніше враження на присутніх справив юний математик, учень 2-В класу Зарицький Владислав, який, вивчаючи ментальну арифметику, на очах у глядачів за лічені хвилини усно, без жодних калькуляторіввиконував чисельні арифметичні дії, причому всі його обчислення виявилися правильними!

Підвів підсумки гри директор школи Гудзеляк Р.З. Отець-декан Петро Івасівка благословив юних гімназистів у добру путь, з привітальним словом виступила завідувач методичним кабінетом відділу освіти Трускавецької міської ради п. Інна Форемна, а вручив пятикласникам книжки гімназистів міський голова А.Б.Кульчинський. Свято в цілому викликало чимало позитивних вражень у присутніх, про що свідчили схвильовані обличчя батьків, щасливі та радісні діти, задоволені своєю працею вчителі!

Хочеться, щоб ця урочиста мить назавжди залишилася в памяті пятикласників, щоб навчання в гімназії стало для наших дітей яскравим намистом, на яке будуть нанизані перлини радості, усмішок, натхнення та любові, щоб вони з честю та гідністю несли високе звання гімназиста!