Різдвяна казка

7C46BCC5-26DD-468E-80A4-61629DCD3378

7C46BCC5-26DD-468E-80A4-61629DCD3378Кінець грудня -початок січня – це той період, коли весь християнськи світ відзнчає одне з найвеличніших свят – Різдво Христове.

У НВК “СЗШ2-гімназія” спільними зусиллями вчителів, учнів і батьків створено справді Різдвяну атмосферу: розмаїття дідухів, запаморочливий запах сіна, прикрашені ялинками, гірляндами кабінети…
До цього гармонійно вплітається справжнє родинне свято “Різдвяна казка”, яке відбулося сьогодні, 28 грудня, організоване учителями 4-Г класу Ганною Кекіс та Анною Петровською. Дбайливі “господарі” запросили дітей, батьків і решту гостей до затишної, прибраної, прикрашеної Оселі. Як і годиться, на покуті почесне місце зайняв дідух, на столі, застеленому вишитою скатертиною, запалена свічка і традиційні для Святвечора страви: кутя, вареники, пампухи. Милує око яскрава різдвяна зірка і красуня-ялинка. А скільки колядок було заспівано, і давніх (“Нова радість стала”, “По всьому світу”), і сучасних (“Різдвяна ніч настає”, “Як упаде різдвяний сніг”, “Різдвяна зірко, палай”), скільки почуто щирих вінчувань. Навіть справжній вертеп завітав у гості із невеличкою виставою.
Отож у переддень Різдва бажаємо усім міцного здоров’я, добробуту, затишку, миру і добра! З Різдвом Христовим!
{gallery}/1212/kekisk{/gallery}
Поділитись цим: