«Шевченко серед нас»

«Шевченко серед нас»«Шевченко серед нас»

«Не варто робити з Шевченка ікону! Шевченка треба читати!»  – ці слова славетного актора Богдана Ступки стали лейтмотивом свята «Шевченко серед нас», що пройшло у НВК «СЗШ№2-гімназія» напередодні  дня народження нашого Кобзаря.

Саме так, твори Тараса Шевченка треба читати і перечитувати усім: дорослим та малим  –  бо  кожному  поколінню у нього є що сказати.

Юні школярі, а це учні 5-А, 6-Б та 6-Г класів,  разом із учителями української мови та літератури Олесею Рязановою і Галиною Живчин показали глядачам, що Тарас Шевченко, справді, живе серед нас. Він усюди: у щирих і відвертих віршах про Україну, у ніжних і ліричних піснях, у мальовничих  пейзажах, простих гравюрах…

Глядачі  почули   Кобзареве слово ( «Заповіт», уривок із послання «І мертвим, і живим…», інсценізацію балади «Русалка»), послухали ніжну,  ліричну пісню («Зацвіла в долині червона калина»), зачарувалися грою на скрипці («композиція «Реве та стогне Дніпр широкий»). Побачили і малого Тарасика, допитливого, розумного, і дорослого поета, відвертого, щирого.

Пам’ятаймо: якби кожен з нас так любив Україну, як Тарас Шевченко, то це би був справжній райський куточок на Землі!