Свято Стрітення Господнє

Свято Стрітення ГосподнєСвято Стрітення Господнє

15 лютого християнська Церква вшановує урочистим Богослужінням одне з найбільших свят – Стрітення Господнє. Відзначають його в пам’ять про те, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після народження.
За народними повір’ями цього дня Зима зустрічається з Весною. Цікаво пройшло відзначення свята Стрітення Господнього у 4-В класі НВК “СЗШ №2-гімназія за участю учнів 5-их та 8-их класів. Діти отримали весняний настрій та багатющу порцію позитиву, що сьогодні є надзвичайно важливо. До події долучилися вчителі основ християнської етики: Рой Л.Г., Звірик В.Л., Монастирська І.О. та вчитель образотворчого мистецтва Біньковська А.З.
Напередодні свята школярі намалювали тематичні малюнки і оформили виставку біля шкільної каплички.