Семінар учителів початкових класів

Семінар учителів початкових класів

На базі НВК «СЗШ№2-гімназія» 5 березня відбувся міський семінар учителів початкової школи і вихователів ДНЗ Трускавця на тему: «Освітня реформа залежить від учителя». Спочатку учасники семінару переглянули  фільм, знятий учнями гуртка  «Галицька кіношкола», який діє при НВК, про те, як педагоги школи-гімназії на практиці  впроваджують  освітню  реформу. Ранкові зустрічі першокласників, веселі руханки, проведення тематичних тижнів, використання конструкторів «Lego», практичне застосування знань – це лише незначна частина тих змін, що відбуваються у початковій школі.

Досвідчені педагоги поділилися власним напрацюваннями, показали різні методи роботи з дітьми. Так, учитель Марія Бачинська провела у 1-Б класі урок математики на тему: «Додавання і віднімання чисел у межах 10. Розв’язування задач», а учитель Галина Гнатів на інтегрованому уроці читання і письма продемонструвала вміння своїх учнів читати і записувати слова, складати звукові моделі, опираючись на текст підручника.

Екскурсія до «Оселі», проведена вчителями Олександром Байдацьким та Марією Мількович зі своїми вихованцями , безумовно, оживила хід семінару, довівши, що у НВК свято бережуть і леліють українські звичаї, традиції, прищеплюють любов до народного мистецтва.

Насамкінець  учасники семінару провели круглий стіл, обговорили  побачене і почуте, ділились враженнями і всі зійшлися в одному:  основа усіх позитивних змін, що відбуваються зараз у школі, залежить від  учителя, від його вміння іти у ногу з часом,  його бажання працювати по-новому.

Автор публікації

Коментарі: 0Публікації: 15Реєстрація: 27-02-2019
Поділитись цим: