Тематичний тиждень «Професії»

Тематичний тиждень «Професії»Тематичний тиждень «Професії»

Кожен день тижня «Професії» дав учням 1-Б класу НВК «СЗШ№2-гімназія» можливість познайомитися з різними видами професій, особливо у сфері готельно-курортного бізнесу. Учні разом з класним керівником Людмилою Коцкулич відвідали готелі «Алькор» та «Свитязь», де їх радо зустріли гостинні і привітні працівники.
Маленькі школярі мали змогу ознайомитися з професією адміністратора, бармена, медпрацівника. Шеф-кухар ресторану «Алькор» не тільки розповіла про особливості своєї роботи, а й провела майстер-клас по ліпленню вареників. Усі діти охоче взялися за приготування цієї традиційної української страви, а потім смачно скуштували її в ресторані готелю.
У курортно-готельному комплексі “Свитязь” учнів радо зустрів директор комплексу, який охоче поспілкувався з малечею, відповідав на всі запитання. Діти мали змогу ознайомитися з професією охоронця, адміністратора, лікаря-лаборанта, медбрата, спортивного тренера. Цікавим було усе: перегляд камер відеоспостереження, відвідування комфортабельних готельних номерів, процедурних палат, лабораторії, соляної печери, басейну ( дехто навіть зумів побороти страх перед водою) , ігрової кімнати ( тут діти стали учасниками веселих конкурсів та змагань). Крім того, були ще й смачні сюрпризи: коктейль із кисневої піни та подарунок, який кожен поніс додому, – фірмова плитка шоколаду.
Отож, переповнені позитивними емоціями, щасливі і задоволені, дізнавшись багато нового, діти завершили цей насичений тиждень навчання .
Слід окремо подякувати батькам за організацію екскурсій, керівникам і колективам готелів «Алькор» та «Свитязь» за те, що стійко витримали таку часом галасливу і непосидючу команду першокласників.