Учні 9-А класу провели захід: “Геть паління! Ми здорове покоління”

Учні 9-А класу провели захід: "Геть паління! Ми здорове покоління"
Учні 9-А класу провели захід: "Геть паління! Ми здорове покоління"Учні 9-А класу провели захід: "Геть паління! Ми здорове покоління"

В НВК «СЗШ2-гімназія» учні 9-А класу зі своїм класним керівником Тріщук Оксаною Іванівною провели захід на тему “Геть паління! Ми здорове покоління” до міжнародного дня відмови від паління, котрий відзначається 31 травня. На заході було висвітлено проблему паління серед молоді та його вплив на здоров’я підлітків.