У рамках Олімпійського тижня до Дня фізичної культури і спорту

У рамках Олімпійського тижня до Дня фізичної культури і спортуУ рамках Олімпійського тижня до Дня фізичної культури і спорту

У рамках Олімпійського тижня до Дня фізичної культури і спорту у Трускавці відбулась низка спортивних змагань. Отож до вашої уваги їх підсумки.

12 вересня проходили змагання з волейболу заспрощеними правилами серед учнів 4-5 класів, у якому команда НВК «СЗШ2-гімназія» у складі Анни Данилків, Анни Гургули, Марії Данилків, Вікторії Івасівки, Юлії Гурелич, Дарини Боднарчук, Анни Танчук, Андріани Дорошенко, Анастасії Макар та Анни Козаченко під керівництвом учителя Марії Здерок виборола почесне І місце.

13 вересня відбулись змагання з волейболу серед учнів 6-7 класів. Команда нашої школи ( Вероніка Нечай, Вікторія Мацюк, Вікторія Білінська, Інна Гергель, Марта Краснопольська, Софія Вольчак, Юлія Юськів, Дана Бурик, Анастасія Германович, Оксана Максимів) з тренером Марією Гурелич посіла ІІ місце.

13 вересня відбулись змагання з баскетболу серед учнів 8-9, 10-11 класів. Команда нашої школи посіла ІІ місце.

19 вересня команда учнів 8-11 класів ( Вікторія Богун, Анастасія Шоломіцька, Наталія Яворська, Христина Піцур, Іванна Пасічник, Власта Крамар, Марія Явір, Вероніка Нагай, Вікторія Мацюк, ЛіліяУєчко) під керівництвом учителя Марії Гурелич виборола ІІ місце.

Підсумковим етапом Олімпійського тижня став «Олімпійський урок», який відбувся на центральній площі міста. Активними учасниками стали учні 56 та 7 класів НВК «СЗШ2-гімназія», які принесли нашій школі перемогу – І місце.

Склад команди-переможця серед 5-6 класів: Лопушанський Андрій, Яцкевич Олег, Кирчей Станіслав, Бендарчук Денис, Венгрин Роман, Потоцький Вадим, Гавдяк Юрій, Алієва Дарина, Сливка Анастасія, Макар Анастасія, Чубук Катерина, Бурик Дана, Чижик Роксолана, Яворська Софія, Огірчак Уляна. Тренер – учитель Марія Гурелич.

Склад учасників команди 7 класів: Краснопольська Марта, Вольчак Софія, Васильків Вікторія, Нагай Вероніка, Мацюк Вікторія, Білінська Вікторія, Губицька Олена, Шемигон Владислав, Плоскотняк Михайло, Даньків Максим, Кучарак Михайло, Гурський Юрій, Бондарчук Арсен, Наконечний Матвій. Тренер – Олег Оринич.