Цього тижня у НВК

Цього тижня у НВКЦього тижня у НВК

У НВК «СЗШ №2 – гімназія» відбулися тренінгові заняття, проведені соціальним педагогом школи Іриною Мушак, для вчителів I та II кваліфікаційної категорії на тему: «Ввічливі взаємовідносини як запорука успіху».

Педагогів ознайомили із п’ятьма основними правилами спілкування від Д. Карнегі. Крім того, вчителі   пройшли експресонлайнтест  16Personalities, який описує особистісні характеристики кожного і з легкістю виділяє типиособистостей, з якими найкомфортніше працювати. Результати тесту показали, що більша частина педагогів школи-гімназії належить до типу «дипломатів», які наділені альтруїстичними, лідерськими та творчими якостями. Саме тому з творчою частиною тренінгу (придумати оригінальні компліменти один одному, виліпити з пластиліну негативні та позитивні емоції, поділившись на дві команди, мовчки збудувати Вавилонську вежу) всі справились на відмінно.

Під кінець тренінгу всі учасники отримали маленький презент у вигляді пам’ятки, на якій було написано, чому саме ти такий особливий і чому  щоранку потрібно посміхатися.