Методоб‘єднання, приурочене 125-річчю з дня народження Йосифа Сліпого

2BC42AA6 FCD9 499A 96EA C92C135D268F

2BC42AA6 FCD9 499A 96EA C92C135D268FЦього року відзначаємо 125-річчя з дня народження патріарха Йосифа Сліпого Ісповідника Віри, предстоятеля УГКЦ у період її переслідувань радянським тоталітарним режимом та у повоєнних умовах, коли значна частина священнослужителів і вірних була розкидана по всьому світу.

Методоб’єднання класних керівників та учителів предмету “Основи християнської етики” з нагоди 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого мало на меті допомогти українцям скорегувати розуміння цієї постаті.

Провела даний захід Мількович М.М., учитель української мови та літератури НВК “СЗШ N2-гімназія”. Розпочалась зустріч спільною молитвою. З вітальним словом та цікавими фактами з життя видатного патріарха звернувся до присутніх отець Василь Нестор. Відкрити для себе багатогранну постать та, мудрі думки патріарха допомогла підбірка коротеньких відеороликів.

Підсумовуючи страдницький шлях митрополита, учасники методоб’єднання відзначили ту незбориму силу віри, якою був наповнений Й.Сліпий, і якої нам, на жаль, так бракує!

Поширити: