Переможці НВК “СЗШ №2-гімназія” міського конкурсу виробів з природного матеріалу “Галицький жмуток”

DD808033 DDF6 4EA3 B6C3 BD319AD774BE

DD808033 DDF6 4EA3 B6C3 BD319AD774BE

Багаторічний досвід проведення виставок виробів з природного матеріалу став запорукою високого рівня представлених робіт учнями НВК “СЗШ№2-гімназія”.

Переможцями міської виставки-конкурсу “Галицький жмуток” стали наступні учні:

В номінації “Флористика” молодша вікова категорія:

І місце “Чапля осінь жде завзято”, 2-Б клас, Головей Анастасія, вчитель Кравець С.Б.

Номінація “Флористика” середня вікова категорія:

І місце “Останнє курли”, 8-А клас, Головей Анна, вчитель Тріщук О.І.

І місце “Лавандова ніжність”, 5-А клас, Підвірний Роман, вчитель Мількович М.М.

Номінація “Флористика” старша вікова категорія:

І місце”Вересковий рай”, 9-В клас, Підвірний Петро, вчитель Дукас Л.І.

ІІ місце “Букет для відьми”, 10-А клас:Антоник Ольга, Чапля Степан, вчитель Ключник Г.В.

Номінація “Об’ємна композиція” молодша вікова категорія:

І місце “В далекій Африці”, 1-А класу:Герльовський Ігор, Бурдугуза Артем, вчитель Кулигіна Л.Б.

Номінація “Аранжування” молодша вікова категорія:

І місце “Трояндовий рай”, 3-Г клас, Демочко Вікторію, вчитель Коцкулич Л.Я.

ІІІ місце “Пудель чарівник”, 3-В клас, Кирчея Валентина, вчитель Біньковська А.М.

Номінація “Аранжування” середня вікова категорія:

І місце “Осінній віночок”, 5-Г клас, Федецька Злата, вчитель Живчин Г.Т.

ІІ місце “Дерево життя”, 8 -А клас, Сеньків Христина, вчитель Тріщук О.І.

Номінація “Аранжування” старша вікова категорія:

ІІ місце “Осінній привіт від Мері Поппінс”, 9-В клас, Кріль Олена, вчитель Дукас Л.І.

ІІ місце “Панський гарбуз”, 10-А клас:Пікуш Андрій, Крилевич Сергій, вчитель Ключник Г.В.

ІІ місце “Apple Dream”, 9-В клас, Кріль Олена, вчитель Дукас Л.І.

Номінація “Міні-сади із сукулентів” молодша вікова категорія:

ІІ місце “Флораріум”, 3-Г клас, Копичин Анастасія, вчитель Коцкулич Л.Я.

Номінація “Міні- сади із сукулентів” середня вікова категорія:

І місце “Морський відпочинок”, колектив учнів 6-В клас, вчитель Баб’як М.Я.

ІІ місце “І пень цвіте в святковий день”, 5-А клас – Підвірний Роман, вчитель Мількович М.М.

ІІІ місце “Казка”, 6-А клас Аторвін Юната, вчитель Кісилевич М.В.

Номінація Міні – “Cади із сукулентів” старша вікова категорія:

ІІ місце “Старий ставок”, 9-Б клас, Ковальчук Марія, вчитель Худа Г.Ю.

D2E14DC8 6AF6 42EF B2C3 42A19064D22BДякуємо вчителям за допомогу в підготовці учнів до конкурсу:

Кравець С.Б. – класному керівнику 2-Б класу

Кулигіній Л.Б. – класному керівнику 1-А класу

Коцкулич Л.Я. класному керівнику 3-Г класу

Біньковській А.М. – класному керівнику 3-В класу

Мількович М.М. – класному керівнику 5-А класу

Живчин Г.Т – класному керівнику 5-Г класу

Кісилевич М.В. – класному керівнику 6-А класуF1C3AA5E BE9F 47C8 AD4F 3E0B91AC6643

Баб’як М.Я.- класному керівнику 6-В класу

Каралюс К.М.- класному керівнику 7-А класу

Тріщук О.І.- класному керівнику 8-А класу

Худі Г.Ю. – класному керівнику 9-Б класу

Дукас Л.І. – класному керівнику 9-В класу

Ключник Г.В. – класному керівнику 10-А класу

Поділитись цим: