1

120 березня 2014 року у НВК «СЗШ№2-гімназія» м. Трускавця відбувся загальношкільний конкурс «Золоте зерно – 2014» серед учнів 3 – 4 класів.

Кожного року він проводиться з метою стимулювання творчого розвитку, виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді. Учасники конкурсу представляли себе в таких номінаціях: «Візитна картка учасника», «Інтелектуальний марафон», «Моя позиція», «Захист творчого проекту».

Цього року учасниками конкурсу стали: Лепак Аліна учениця 3-А класу, Піцур Христина учениця 3-Б класу, Фещак Аліна учениця 3-В класу,Фещак Марта учениця 4-А класу, Проць Христина учнениця 4-В класу. Журі оцінювало конкурсантів за такими критеріями: вичерпне розкриття особистісних рис, оригінальність форми виступу, використання декількох мов спілкування, культура мовлення, зовнішній вигляд, використання ТЗ (можлива електронна презентація). Конкурсна програма складалася з інтелектуального турніру та презентації документів, що свідчать про успіхи на міських олімпіадах і різних конкурсах.

За результатами конкурсу «Золоте зерно – 2014» перемогу здобула учениця 4-В класу Проць Христина, класний керівник Бачинська М.С., ІІ місце розділили учениця 3-А класу Лепак Аліна, класний керівник Возняк Г.В. та учениця 3-Б класу Піцур Христина, класний керівник Кекіс Г.П., ІІІ місце розділили учениця 3-В класу Фещак Аліна, класний керівник Даньків І.С. та учениця 4-А класу Фещак Марта, класний керівник Буган Г.В.