Учень року – 2015

IMG 20150520 132010 1

IMG 20150520 132010 1Щорічно свої найкращі знання, здібності та неординарні ідеї учні демонструють під час конкурсу «Учень року». 20 травня на базі школи пройшов конкурс «Золоте зерно» серед учнів 3-4 класів та конкурс «Учень року» серед дітей 5-11 класів: у ході якого було визначено кращого.

Учні змагалися у різноманітних конкурсах, у ході яких оригінально представили себе у портфоліо, розкривали ставлення до світу, власну форму успіху, найважливіші події в особистому житті, шлях до своєї мрії та продемонстрували мультимедійну презентацію. Всі учасники показали свої глибокі знання, загальну ерудицію, творчі здібності та навички ораторського мистецтва. Кожен з них був унікальний та особливий по своєму. У результаті конкурсу переможцями стали:

{gallery}uchenroky2015{/gallery}

3-4 класи

І місце – Дербаба Олександр учень 4-Б класу

ІІ місце – Колосовська Ангеліна учениця 3-А класу

ІІІ місце – розділили Аторвін Юната учениця 3-Б класу та Лепак Аліна учениця 4-А класу

ІV місце – Терещук Віталій учень 3-Б класу

5-11 класи

І місце – Панасевич Вероніка учениця 8-Б класу

ІІ місце – Сеньків Христина учениця 5-А класу

ІІІ місце – Струбіцька Анастасія учениця 6-В класу

ІV місце – Мочкодан Остап учень 6-А класу