Свято пампуха 2018

57D7D27E A010 48F2 857F 8A3DAD068C15

57D7D27E A010 48F2 857F 8A3DAD068C15Цікаве, незвичне, оригінальне і, справді, масштабне дійство – “Свято пампуха 2018” – відбулось у середу, 17 січня, у НВК “СЗШ2-гімназія”.

Здавалося б, кого сьогодні здивуєш такими традиційними для різдвяного столу пампушками?! Але те розмаїття, яке красувалось на святково прибраних столах, дійсно, дивувало. Яких тільки красенів-пампухів тут не було: великі і маленькі, з начинкою і без, прикрашені цукровою пудрою чи кольоровою посипкою, политі шоколадом чи глазур’ю… Усі класні колективи, починаючи з перших класів і закінчуючи одинадцятими, постарались на славу. Почалось свято спільною молитвою, яку провів отець Василь Нестер.

А яке ж Різдво без колядок?! Тут дзвінкими дитячими голосами лунали і традиційні “Нова радість стала”, “Бог ся рождає”, і у сучасній обробці “Добрий вечір, люди”. Звучали вінчування, різдвяні побажання, щирі дитячі привітання. Кожен клас представляв власну випічку веселим віршами, піснями, коротенькими сценками. Святковий піднесений дух підтримав і вертеп, майстерно виконаний учнями 5-Б, 7-А,7-Б і 9-Б класів.

А по завершенні усі: діти, батьки, вчителі, запрошені гості – скуштувати смачні, рум’яні, солодкі домашні смаколики, адже той “пампушковий” запах, що ширився коридорами школи, був такий апетитний!

Отож, всі залишились задоволеними, а особливо – поважні гості: мер міста Андрій Кульчинський, завідувач методкабінету Інна Форемна, спеціаліст відділу освіти Іванна Стасишин та методист методкабінету Оксана Стаськів які, крім свята, відвідали і “Оселю”, куди їх гостинно запросили директор Роман Гудзеляк і вчитель історії Олександр Байдацький. А вчитель української мови та літератури Марія Мількович у яскравому, колоритному українському національному вбранні розповіла про передісторію проведення цього фестивалю пампуха, який прийшов на зміну традиційними “Різдвяним передзвонам”.

Маємо надію, що наші національні традиції і надалі передаватимуться з покоління в покоління, адже такі святкування є ще одним підтвердженням цього!

{gallery}/00001/01.15{/gallery}

Поділитись цим: