26 квітня 2013 року в НВК “СЗШ№2-гімназія” День відкритих дверей.

{youtube}0JlsRaE_o8k{/youtube}

Двері наші відкриті і ми для вас відкриті. Так коротко можна описати заходи, що пройшли у п’ятницю, у середній загальноосвітній школі №2-гімназії. Це, власне, хотіли сказати дирекція та педагоги навчально-виховного комплексу, організувавши день відкритих дверей.
У рамках дня відкритих дверей у школі проходили й інші заходи. Молодші школярі, зокрема, провели «Золоте зерно», старші вибирали «учня року». З-поміж школярів нагороджували також переможців у різноманітних змаганнях, захід називався «Море перемог». За дійством у школі №2-гімназії цього дня спостерігав оператор Трускавецького Інтернет-телебачення.

День відкритих дверей у середній загальноосвітній школі №2-гімназії проводиться наприкінці року невипадково. Навчально-виховний комплекс хоче таким чином привернути увагу для залучення до гімназійних класів школярів-початківців зі своєї школи та інших навчальних закладів. Як повідомили у дирекції, тут особливу увагу звертають на вивчення предметів за профілями — гуманітарний, математичний, економічний, інші.
До поширення добрих відомостей про свій навчальний заклад долучаються учні старших класів, а також випускники. Багато з них стають студентами престижних українських вишів, роблячи тим самим найкращу рекламу школі, у якій вчилися.
Цього дня, 26 квітня, у Трускавецькій школі №2-гімназії відзначили переможців у конкурсах. Найкмітливішою у «Золотому зерні» стала третьокласниця Анна Головей, а учнем року обрали тут Степана Чаплю. Школярі переконані, що це не останні їхні перемоги. Впевненість у цьому їм дає рівень знань, здобутий в одній із кращих трускавецьких шкіл.