Тренінг з п‘ятикласниками

549

549

Працювати колективно не завжди легко і просто. А тим більше, коли йде мова про дитячий колектив, тут часто виникають проблеми, пов’язані з груповою згуртованістю.

Адже стосунки між дітьми в класі впливають на всі види шкільної діяльності загалом, включаючи навчальну. Причому це може бути як позитивний, так і негативний вплив. Так, груповою нормою може стати, приміром, низька успішність, відсутність ініціативи на занятті, невиконання домашніх завдань тощо. А конфлікти з однокласниками часто стають причинами різноманітних фобій, наприклад, боязнь відповідати біля дошки перед усім класом. Таким чином, розвиток згуртованості, поліпшення соціально-психологічного клімату, формування позитивних групових норм важливі не тільки для розвитку класу, але і для успішної навчальної діяльності.

Практичним психологом НВК “СЗШ№2-гімназія” Сокольник Л.А. та соціальним педагогом Мушак І.Ю. було проведено тренінгове заняття з п’ятикласниками, спрямоване на розвиток згуртованості. Діти із задоволенням виконували всі завдання, проявляли ініціативність та співпрацювали один з одним.

Дане заняття допомогло об’єднати учнів для спільного вирішення поставлених завдань і розвивати вміння висловлювати симпатію і повагу один до одного.

{gallery}/00001/06.13{/gallery}

Поділитись цим: