Great Project Work “Truskavets 3D” with kids!!!

Great Project Work “Truskavets 3D” with kids!!!Great Project Work “Truskavets 3D” with kids!!!

Great Project Work “Truskavets 3D” with kids!!! Цікаві та яскраві проєкти “Трускавець 3D”, створені учнями 2-Г класу НВК «СЗШ2-гімназія» та вчителем англійської мови Лесею Дукас, допомогли дітям легко вивчити визначні місця та будівлі міста англійською мовою. Кожна дитина творчо представляла свою роботу та вивчала рідне місто-курорт. Молодші школярі разом з батьками виготовляли власний об’ємний Трускавець, в якому все було по-англійськи. Справді, метод проєктів — це система навчання, у процесі якої учні здобувають знання шляхом планування і виконання практичних завдань для того, щоб досягти високого результату. Проєктна робота дає змогу дитині інтелектуально та креативно розвиватися, а також повірити у свої можливості. Створюйте навчаючись!!! Create and Study!!!!