«Без сім’ї немає щастя на землі»

90E2AB82 B00D 4C07 AC38 DFD4CC692D88

90E2AB82 B00D 4C07 AC38 DFD4CC692D88Тепла, щира, дружня, затишна атмосфера панувала у актовій залі НВК “СЗШ№2-гімназія” 21 листопада, де відбулось свято “Без сім’ї немає щастя на землі”.

Адже тут зібралась уся шкільна “родина” 2-А класу: діти, їх батьки, бабусі, дідусі, братики, сестрички і організатор цього дійства Леся Кулигіна -€“ шкільна “мама”, тобто класний керівник. Вшанувати сімейні традиції, що передаються з покоління в покоління, поділитися талантами, досягненнями, секретами успіху, сказати слова подяки найріднішим – саме така мета заходу. Тут звучали ніжні, сповнені любові вірші про матусь і татусів, бабусь і дідусів, братиків і сестричок. Лунали і веселі, жартівливі дитячі пісні, і ліричні народні твори. Приємно, що виступали на сцені не лише діти, а й інші члени їх родини. Так прозвучала музична композиція “Серенада” у майстерному виконанні бабусі Витрикуш Віри Теодорівни, її доньки Олександри Палиці і внучки Марти Палиці.

Присутні могли насолодитись справжнім живим звучанням скрипки, фортепіано і маракасів. Родина Ямелинець вразила красивими, ніжними голосами: мама Юлія разом з доньками Софією і Соломією чуттєво виконали пісню Юрія Рибчинського “Мрії збуваються”. Ярослав Допілка, дідусь Макара і Захара Допілків, взявши під опіку, крім своїх онуків, ще й Пилат Лідію і Лілію, потішив присутніх жартівливою композицією “Ой не сваріться, моя мамо”. А народна пісня “Летіла зозуля” під акомпанемент акордеону торкнулася до душі кожного, навіявши спогади про найрідніших – матерів.

Інші родини знайомили зі своїми традиціями і вміннями. Марія Борис разом із донькою Діаною вишили скатертину, яка в майбутньому ще не раз збиратиме за щедрим столом друзів. Бабуся одразу трьох онучок-однокласниць Більо Марії і Софії, Саган Христини пані Любов продемонструвала свій поетичний талант, прочитавши власного вірша, присвяченого своїй великій родині. Зі щирими словами привітань і теплих побажань звернулася до присутніх і пані Світлана, бабуся Любченко Ангеліни. Крім того, родини Бурдугуз, Загродських, Федько та Більо поділилися власними світлинами про щасливу родину.

Словом, свято справді вдалося. Дякуємо усім активним родинам і запрошуємо інших долучатись до таких заходів, бо сім’€™я – це одна з найдорожчих цінностей у житті людини!

{gallery}/00001/0.0.0.15{/gallery}