47D0E659 E8D0 425C 9EC7 3C19B159FE64

Оригінальні привітання, несподівані відеоподарунки та каверзні запитання отримали від своїх учнів педагоги НВК “СЗШN2-гімназія” напередодні професійного свята – Дня учителя.

Актова зала була наповнена щирими посмішками та жартами, адже старшокласники влаштували для учительського колективу креативну гру в асоціації: задавали цікаві загадки та оригінальні логічні запитання. І, звичайно, дякували своїм викладачам за мудрі життєві настанови , знання, турботу і піклування, за те, що впродовж одинадцяти років школа була їхньою другою домівкою.

Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди усміхається доля, дарує міцне здоров’я та довголіття, вдячних учнів,блиск щирих дитячих очей! Бажаємо здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам’ятайте: без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на щасливе майбуття!

{gallery}/00001/0.0.13{/gallery}