Екскурсія до старовинного міста Лева.

2BCFCB45 AF34 4AAF 8AA1 77807BAF26D0

2BCFCB45 AF34 4AAF 8AA1 77807BAF26D0Осінь – чи не найкращий час для подорожей. Тому не дивно, що учні 8-А та 8-Б класів зі своїми класними керівниками Каралюс К.М. та Дербабою Н.М. здійснили екскурсію до старовинного міста Лева.

Адже саме восени тут панує справжня “золота” казка. Старовинні вулички на тлі жовто-коричневого, багряного, часом ще зеленого листя, величні архітектурні пам’ятки, дбайливо вимощені камінчики вузьких вуличок зачаровують красою.

…Львів – місто, яке захоплює з першого погляду. Це, без сумніву, культурна столиця України, це місто, у якому так вдало поєднуються сьогодення і середньовіччя. Побували діти у Шевченківському гаю – одному з найбільших у Європі музеї просто неба. Там ознайомилися із шедеврами народного зодчества (адже тут відтворено 110 пам’€яток народної архітектури!). Крім того, доторкнулись до таємного, вічного, величного – відвідали Личаківське кладовище, засноване ще у далекому 1786 році. Ця поїздка залишила приємні спогади і незабутні враження!

{gallery}/00001/0.0.0.01{/gallery}