Екскурсія на пасіку

Изображение 011

Изображение 011Цікаво, весело, а головне – з користю провели час учні 2-А класу НВК “СЗШ№2-гімназія” зі своїм класним керівником Лесею Кулигіною, побувавши на екскурсії у сусідньому Стебнику на пасіці.

Діти ознайомились із життям бджіл, подивились на різноманітні за формою та розміром вулики, послухали розповідь бджоляра про невтомну працю комах-трудівниць, дізналися цікаві факти. Крім того,самостійно виготовляли “лікувальні” воскові свічечки, які, за словами пасічника, допомагають боротися із сезонними застудними захворюваннями. А ще поласували смачними свіжоспеченими млинцями, звичайно, з пахучим медом.

Отож усі добре відпочили, насолодились сонячним теплим днем, зробили багато цікавих фото на згадку і щасливі повернулись до Трускавця.

{gallery}/00001/0.0.16{/gallery}