Гарного відпочинку!!!

6E9FF126 9B7F 411C 8AAD 21F31DB14B67

Швидко проминули дні роботи пришкільного табору “Первоцвіт” у НВК “СЗШ N2-гімназія” м. Трускавця.

Багато різних конкурсів, цікавих екскурсій та веселих заходів відбулось за цей час. Вчителі проводили з учнями різноманітні ігри, змагання, мандрівки, та найголовніше – було чудове спілкування і дружня атмосфера. А це все в комплексі – зміцнення шкільної родини.

Та відпочинок завершився і відбулось урочисте закриття табірної зміни пришкільного табору. Святковий концерт, який підготували вихованці, свідчив про яскраві, веселі та щасливі дні проведені у таборі, які запам’ятаються дітям на все життя. Директор пришкільного табору Кравець С.Б. висловлює щиру подяку всім вихователям, які робили відпочинок дітей незабутнім та неповторним.

Бажаємо усім гарно провести довгоочікувані канікули і з новими силами повернутись восени до стін рідної школи!

{gallery}/00001/00.39{/gallery}