Гордість школи

69834367

69834367Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

6-клас

 

Чайковський Маркіян

6-А

ІІІ-місце

Тріщук О.І

7-клас

1

Бурлаков Олександр

7-В

ІІ-місце

Горлова М.І

8-класи

1

Чапля Степан

8-Б

ІI-місце

Лисенко Л.А

2

Журавецький Артур

8-Б

ІІІ-місце

Лисенко Л.А

9-клас

1

Савченко Марія

9-А

ІІ-місце

Грицків С.М

10-клас

1

Саламага Діана

10-А

I-місце

Лисенко Л.А

2

Гурський Роман

10-А

ІI-місце

Лисенко Л.А

Математика

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

8-клас

1

Черняк Богдан Сергійович

8-Б

ІІ-місце

Ключник Г.В.

2

Чапля Степан

8-Б

ІІІ-місце

Ключник Г.В.

9-класи

1

Савченко Марія

9-А

I-місце

Ластовецький І.Б.

10-клас

1

Гурський Роман

10-А

І-місце

Сенькевич А.О.

11-клас

1

Цюпер Софія

11-А

I-місце

Ластовецький І.Б.

Географiя

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

10-клас

1

Виноградська Юлія

10-А

І-місце

Сенькевич А.О.

2

Шологін Марія

10-А

ІІ-місце

Сенькевич А.О.

3

Саласага Діана

10-А

ІІІ-місце

Сенькевич А.О.

11-клас

1

Здерок Сергій

11-А

I-місце

Сенькевич А.О.

Економiка

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

8-клас

1

Черняк Богдан Сергійович

8-Б

І-місце

Сидір Марія Петрівна

9-класи

1

Мацюрак Анастасія Зеновіївна

9-Б

I-місце

Пуців Михайло Васильович

2

Веклюк Марта Олегівна

9-Б

ІІ-місце

Пуців Михайло Васильович

3

Білик Софія Олегівна

9-Б

ІІІ-місце

Пуців Михайло Васильович

10-клас

1

Бобечко Наталія Ігорівна

10-А

І-місце

Пуців Михайло Васильович

2

Сторчоус Марія Ігорівна

10-А

ІІ-місце

Пуців Михайло Васильович

3

Вовк Діана Михайлівна

10-А

ІІІ-місце

Пуців Михайло Васильович

11-клас

1

Кривецький Михайло Олегович

11-А

I-місце

Пуців Михайло Васильович

Бiологiя

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

8-клас

1

Журавецький Артур

8-Б

ІІІ-місце

Бутенко Олексій Григорович

9-класи

2

Веклюк Марта Олегівна

9-Б

ІІ-місце

Сидір Марія Петрівна

10-клас

1

Кліщ Наталія

10-А

І-місце

Сидір Марія Петрівна

2

Федитник Ірина

10-А

ІІІ-місце

Сидір Марія Петрівна

11-клас

1

Кривецький Михайло Олегович

11-А

I-місце

Сидір Марія Петрівна

2

Мачина Марина

11-А

ІІI-місце

Сидір Марія Петрівна

Хiмiя

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

7-клас

1

Бурлаков Олександр Олександрович

7-В

ІІІ-місце

Волошин Михайло Юрійович

10-клас

1

Саламага Діана Вікторівна

10-А

ІІI-місце

Кремко Любомира Йосифівна

11-клас

1

Цюпер Софія Орестівна

11-А

ІI-місце

Кремко Любомира Йосифівна

Фiзика

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

9-класи

1

Дребот Андрій

9-А

І-місце

ТріщукВолодимир Васильович

2

Михайлик Анастасія

9-Б

І місце

АндрушкоСвітлана Федорівна

11-клас

1

Марусєв Денис

11-А

І місце

ТачівкаВасиль Зенонович

2

Мацигін Мар’ян

11-А

ІІ місце

ТачівкаВасиль Зенонович

3

Кубаса Вероніка

11-А

ІІ місце

АндрушкоСвітлана Федорівна

4

Олексин Ростислав

11-А

ІІІ місце

ТачівкаВасиль Зенонович

Трудове

Результати II туру Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

3-класи

1.

Коробко Оля

3-А

ІІ – місце

Кулигіна Л.Б.

5-класи

1.

Бубняк Богдан

5-А

І-місце

Татаревич Г.В.

2.

Кузько Алла

5-А

ІІІ-місце

Татаревич Г.В.

6-класи

1.

Більо Ольга

6-А

І-місце

Пилат Л.М.

7-класи

1.

Гурська Анна

7-А

І-місце

Попадинець М.М.

2.

Грабовська Христина

7-А

ІІІ-місце

Гриник О.М.

8-класи

1.

Грабовська Анна-Марія

8-А

ІІІ-місце

Мількович М.М

10-класи

1.

Кліщ Наталія

10-А

І-місце

Попадинець М.М.

11-клас

1.

Здерок Сергій

11-А

ІІ – місце

Гриник О.М.

DSC 1275 800x538

 

 

Яцика

Результати IIтуру мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

5-класи

1.

Лепак Аліна

5-А

ІІ-місце

Татаревич Г.В.

2.

Ткаченко Ірина

5-А

ІІІ-місце

Татаревич Г.В., Мількович М.М.

6-класи

1.

Сеньків Христина

6-А

І-місце

Пилат Л.М.

2.

Головей Анна

6-А

ІІ-місце

Пилат Л.М.

7-класи

1.

Гурська Анна

7-А

І-місце

Попадинець М.М., Гриник О.М.

2.

Войтів Уляна

7-А

ІІ-місце

Попадинець М.М., Гриник О.М.

8-класи

1.

Гаас Софія

8-А

ІІ-місце

Мількович М.М

2.

Грабовська Анна-Марія

8-А

ІІІ-місце

Мількович М.М

9-класи

1.

Панасович Вероніка

9-Б

ІІІ-місце

Рязанова О.Д.

10-класи

1.

Кліщ Наталія

10-А

І-місце

Попадинець М.М., Мількович М.М.

2.

Шологін Марія

10-А

ІІІ-місце

Попадинець М.М., Мількович М.М.

11-клас

1.

Мачита Марина

11-А

ІІІ – місце

Гриник О.М., Корль Н.І.

Шевченка

Результати IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

7-класи

1.

Гурська Анна

7-А

ІІ-місце

Попадинець М.М., Гриник О.М.

2.

Грабовська Христина

7-А

-місце

Попадинець М.М., Гриник О.М.

10-класи

1.

Кліщ Наталія

10-А

І-місце

Попадинець М.М., Мількович М.М.

2.

Саламага Д.

10-А

ІІ-місце

Попадинець М.М., Мількович М.М.

Олiмпiада укр.мови

Результати II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

8-класи

1.

Журавецький Артур Олегович

8-А

І-місце

Прокопішак О.В.

9-класи

1.

Хомдан Марія Мохаммадівна

9-А

ІІ-місце

Дукас Л.І.

10-класи

1.

Шолухова Марія Вікторівна

10-Б

ІІ-місце

Бондар І.І.

11-клас

1.

Яцев Олена Олександрівна

11-А

І – місце

Бондар І.І.

Англiйська мова

Результати IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

11-класи

1.

Здерок Сергій

11-А

І-місце

Дробчак Андрій Миронович

Результати II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжна література

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

10-клас

1.

Кліщ Наталя

10-А

ІІІ – місце

Дорошенко Т.З.

Результати II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

8-класи

1.

Чупер Олександр

8-Б

І-місце

Грінченко В.А.

11-клас

1.

Андріїшин Ангеліна

11-А

ІІІ – місце

Пасічник П.І.

Iсторiя

Результати IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

10-класи

1.

Гурський Роман

10-А

ІІ-місце

Пасічник Петро Іванович

11-клас

1.

Цюпер Софія

11-А

І – місце

Пасічник Петро Іванович

2.

Марусєв Денис

11-А

ІІІ – місце

Пасічник Петро Іванович

Право

Нагорода Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Нагорода

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

10-клас

1.

Рой Мішель

10-Б

Диплом учасника конкурсу творчих робіт у номінації: “За науковий підхід”

Пасічник П.І.

 

DSC 1362 525x800

Поділитись цим: