Готуємось до дня збройних сил

DSC 1052

DSC 1052З метою виховання молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу, формування в учнів високих морально-психологічних якостей: доброзичливості, мужності, сміливості, рішучості, наполегливості, дисциплінованості, набуття знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Вітчизни.

Від жовтня до грудня 2015р. в НВК”СЗШ №2-гімназія” відбулися три етапи військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) та військово-прикладних видів спорту. До Дня захисника України (14 жовтня) у змаганнях взяли участь учні 8-10 класів. В програму змагань було включено: метання гранати в ціль, біг з елементами військового спорядження, надання медичної допомоги, силова вправа та військово-історична вікторина.

У змаганнях зі стрільби з гвинтівки по мішені “П” місця розподілились так:

ІІІ місце зайняла команда 10-А класу

ІІ – команда 10-Б класу

І – команда гуртка БУТ “Сокіл”

У загальному заліку:

ІІІ місце зайняла команда 10-Б класу

ІІ – команда гуртка БУТ “Сокіл”

І – команда 10-А класу

До Дня збройних сил України (6 грудня) відбулися змагання з військово-медичної підготовки та вогневої підготовки серед учнів 10 та 11 класів, місця серед яких були розподілені так:

ІІІ місце зайняла команда учнів 10-А класу

ІІ – команда 10-Б класу