І знов перемога на обласній олімпіаді

Третій рік поспіль учениця 11-А класу НВК «СЗШ № 2 – гімназія» Жигаляк Ірина Тарасівна  здобуває перемогу на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології, займаючи ІІІ місце (вчитель Сидір Марія Петрівна).

Ірина вчиться в гімназійному класі гуманітарного профілю. Неодноразово була призером мовного конкурсу імені Петра Яцика, шкільних та міських олімпіад з української мови. Разом з тим засвоює на високому рівні математику, фізику, хімію, але закохана в біологію. Учениця багато працює з додатковою літературою, старанна, допитлива, цілеспрямована, відповідальна, всебічно розвинена особистість. Вже в сьомому класі Ірина чітко вирішила, що їй з біології потрібні міцні знання, бо в майбутньому мріє стати лікарем.

Педагогічний та учнівський колективи щиросердечно вітають Ірину з черговою перемогою та  висловлюють подяку батькам.