DSC 8622 640x274

Юні майстрині представляють Вам свої здобутки

З метою виявлення та підтримки талановитих дітей, розвитку їх здібностей, популяризації українських народних промислів та традицій учні нашої школи беруть активну участь у різноманітних конкурсах та фестивалях.

20170411 194119 640x360

А Ви до свята вже готові?

У переддень Великодня учні 6-А та 6-Б класів НВК «СЗШ №2-гіназія» разом із  вчителем Андрушко С.Ф. завітали у Народний дім на майстер-клас із декорування Великодніх кошиків, який провела  Ірина Бердаль-Шевчик.  Для оздоблення діти використовували природні матеріали. З маленьких  дрібничок, складених Детальніше

DSC 3703 640x426

«Великодні барви»

У Великодні дні в НВК «СЗШ №2-гімназія» відкрилася виставка учнівських робіт «Великодні барви». Розмістилась вона біля шкільної каплички, щоб не тільки милувати око глядачів, але й нагадувати про велике свято Воскресіння, наповнювати душі присутніх радістю та мирними думками.