Кенгуру

3CA7546E 2E40 4FDA 8DB9 C73B9C54E773

3CA7546E 2E40 4FDA 8DB9 C73B9C54E773“Кенгуру” – це одне з найбільш масових математичних змагань у всьому світі. Мета конкурсу – популяризувати математичні науки, підтримати найталановитіших школярів, сприяти розвитку їх інтелектуальних здібностей тощо.

Слід зауважити, що тут немає переможців і переможених, адже кожен учасник отримує свій Сертифікат. Але, звичайно, той, хто зумів набрати найбільшу кількість балів, нагороджується відповідним Дипломом: “Відмінний результат” чи “Добрий результат”.

Участь учнів НВК “СЗШ2-гімназія” у конкурсі “Кенгуру” – це вже добра традиція. Цьогоріч 65 школярів спробували свої сили, виконуючи різноманітні конкурсні завдання. До речі, серед учасників є такі, що вже не перший рік беруть участь у цих інтелектуальних змаганнях. Координатором конкурсу є вчитель математики Горлова М.І. А приємним сюрпризом стали солодкі подарунки, які передали австралійські учасники, напередодні нашого найулюбленішого дитячого свята – Дня Святого Миколая!

Отож, бажаємо усім дітям успіхів і відмінних результатів!

{gallery}/00001/11.12{/gallery}