DSCN8668 1

DSCN8668 1 У НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця 13 березня відбувся семінар вчителів української мови та літератури на тему:« Ім`я Шевченка стукає в серця»

Мета: продемонструвати модель ефективного навчально-виховного середовища для формування та розвитку ключових компетентностей учнів на основі осмислення життєвого досвіду та творчості Тараса Шевченка.

Було проведено відкриті уроки та заходи:

З української мови, 8-А клас «Звертання. Поширені і непоширені. Розділові знаки при звертанні». Провела Попадинець М.М.

Урок позакласного читання з української літератури, 6-Б клас «На шляху до Кобзаря» (за твором Панаса Мирного «Пригода з «Кобзарем»). Провела Іваночко А.В.

Інсценізація за твором Тараса Шевченка «Гамалія», 8-А клас. Провели Мількович М.М., Рязанова О.Д., Дробчак О.М.

Також під час семінару була створена Шевченкова світлиця. Екскурсію вели учні 9-Б та 11-А класів.

Навколо експозиції об`єдналася велика кількість працівників школи, які принесли свої родинні реліквії, щоб поділитися найціннішим і розповісти про те, як Шевченко увійшов у їхнє життя.

Глядачі могли побачити Кобзар 1912 року, що зберігався в родині Анни Ісак, нашого лаборанта. Ганна Кекіс розповіла про те, як на тареторії нашої школи було посаджено пагінець Шевченкової верби. Марія Ількович експонувала роботу отця Володимира Бондарчука.

Любов Чайковська продемонструвала вишитий власноруч портрет Тараса Шевченка.

Олеся Дмитрівна продемонструвала фрагмент деревини Шевченкового дуба та пам’ятну медаль.

Оксана Гриник на завершення прочитала власну поезію. Захід завершився виконанням церковного гімну «Боже великий єдиний».